Acest eveniment a avut loc in data de 17 Sep 2010.
Vezi alte evenimente cu .
Vezi alte evenimente la .

Vineri, 17 septembrie 2010, ora 23:00, Studio Martin din Bucureşti îşi redeschide porţile, iar Dixon & Trus’me vor mixa la această petrecere.

În deschidere va mixa Khidja.

Dixon, fondator si owner al binecunoscutului label Innervisions, clasat de portalul Resident Advisor pe locul 8 in Top 100 DJ, se va afla la prima vizita in Romania dupa o vara in care a mixat la toate festivalurile si evenimentele care au contat pe scena internationala. Anul trecut a lansat o noua compilatie, „Temporary Secretary”, iar fanii au sansa atat de a castiga unul dintre CD-uri cat si un tricou Innervisions – „House House And More Fucking House” prin intermediul unui concurs pus la cale de Studio Martin in colaborare cu Innervisions si Backroom Entertainment.

Trus’me, originar din Manchester, artistul care s-a bucurat de cel mai mare suport din partea Secretsundaze, obisnuieste sa jongleze subtil in mixurile sale cu disco pana la soul, funk si house. La finalul anului trecut a lansat un nou EP, foarte apreciat de toti criticii de altfel, „In The Red”, la labelul sau, Prime Numbers, sub Fat City Recordings.

Biletele se pot procura la intrare.
Preţul unui bilet este de 20/30 lei.

Studio Martin: Iancu de Hunedoara 61, Bucureşti.