Home » Concerte Club » Concert Paula Seling şi Ovi la Gyuri’s Pub din Bucureşti
Sâmbătă, 11 decembrie 2010, ora 21:30, Paula Seling şi Ovi vor concerta la Gyuri’s Pub din Bucureşti.
Multumiţi de rezultatele pe care le-au obţinut împreună de când au început colaborarea, Paula Seling şi Ovi doresc să ofere publicului atat cele mai bune piese, cât şi un spectacol de excepţie.
Dacă pentru o imagine bună a show-ului artiştii se bazează pe o perdea de leduri şi proiecţii de ultimă oră, lasere şi bineinţeles, cele două piane, la capitoul muzică, cei doi lucrează fără oprire.
Aşa au luat naştere cele mai recente două single-uri: Paula Seling – Counting Down (piesa este in totalitate creaţia Paulei) şi Paula Seling & Ovi – We Got Something (compusă de Ovi şi produsă de Adam Powers şi Mikko Tamminen). Acestea vor fi incluse pe albumul pe care cei doi spera să îl lanseze cât mai curând.
Biletele se pot procura la intrare.
Preţul unui bilet este de 25 lei.
Gyuri’s Pub: str. Anastasie Panu 24, Bucuresti.
Rezervari la tel : 0728867744, 0730603255
Opinia cititorilor noştri este importantă pentru noi, iConcert.ro încurajând publicarea comentariilor voastre. Pe site urmează să îşi găsească locul numai comentariile pertinente, on-topic, prezentate într-un limbaj civilizat, fără atacuri la persoane / instituţii. Ne rezervăm dreptul de a elimina orice comentariu care nu corespunde acestor principii, precum şi de a restricţiona accesul la comentarii utilizatorilor care comit abuzuri grave sau repetate.